Naší vizí jsou bohaté zdravé lesy plné rozmanitého života všech forem, které k nim přirozeně náleží.

Biodiverzní, harmonická lesní společenství plná ptáků, vody a vláhy, rostlin, hmyzu, hub a dřevin, o něž s láskou a úctou pečujeme a která jsou otevřená každému teď, i všem po nás příchozím.

Zveme všechny podobně naladěné lidi k ochraně, sázení, učení se a spolupráci, v lesích „naší“ Země.

Naše práce

  • Chráníme a obnovujeme lesy v ČR, ve spolupráci s odbornými špičkami české ekologie – více o našem týmu se dozvíte v sekci O nás.
  • Organizujeme sázecí, edukační a uklízecí akce v lesích po celé České republice.
  • Pořádáme lesní společenské akce pro firemní klienty na klíč.
  • Pořádáme lesní zážitkové teambuldingy pro zaměstnance na klíč.
  • Spojujeme se se zahraničními organizacemi na ochranu přírody po celém světě a rozšiřujeme tak naše vzdělání v oboru o moderní přístupy a možnosti ochrany.
  • Propojujeme se s uměleckými projekty z oblasti hudby, divadla a dalšími audiovizuálními počiny k šíření nosné myšlenky ochrany lesů a udržitelného života mezi co nejvíce hlavně mladých lidí, příjemnou, zušlechťující a inteligentní cestou.
  • Pracujeme na konceptu vědomého vzdělávání dětí o lesních společenstvích, k návratu a ochraně přírody, včetně témat ochrany vody, půdy a zero waste přístupu.

Vítáme jakoukoli finanční pomoc, která okamžitě půjde na plnění našich záměrů v oblasti ochrany a obnovy lesů v ČR.

Disponujeme transparentním účtem a na každou částku vystavujeme na požádaní daňově odečitatelné potvrzení o daru, o které si můžete napsat na info@homefortrees.com.

Máte tip na jednotlivce, firmu nebo projekt, které by mohla zajímat smysluplná spolupráce s naší ekologickou organizací? 

Napište nám, prosím, na info@homefortrees.com nebo přes FB Messenger Home for Trees.

Děkujeme.

Nejste z oboru ochrany přírody a přesto cítíte, že máte chuť se zapojit do tohoto projektu a pomáhat tím, kdo jste a co umíte? Napište nám!

Pracovat pro lesy se dá i prostřednictvím administrativy, grafiky, účetnictví, organizace, fundraisingu, influencerství, nápadů a mnohého dalšího. Takového přístupu se záměrem pomoci si velmi vážíme a právě s vámi chceme takto spolupracovat ke spokojenosti všech.

Jdeme nově. Nebojujeme. Proměňujeme zničenost v krásu a naději a to nejen u stromů, ale také u všech zúčastněných lidí.

Bude nám potěšením, pokud se přidáte k této nové velké vlně, která neutápí, ale nese na hladině aktivní práce a radosti z konkrétních výsledků.

Je skvělé, když se spojí ti správní lidé pro správnou věc. Všechno pak funguje lépe, silněji a rychleji pro všechny.

Díky, že tu jste s námi!

Tým Home for Trees