Naše vize

Naší vizí jsou bohaté zdravé lesy plné rozmanitého života všech forem, které k nim přirozeně náleží.

Biodiverzní, harmonická lesní společenství plná ptáků, vody a vláhy, rostlin, hmyzu, hub a dřevin, o něž s láskou a úctou pečujeme a která jsou otevřená každému teď, i všem po nás příchozím.

Zveme všechny podobně naladěné lidi k ochraně, sázení, učení se a spolupráci, v lesích naší Země.

Naše práce

  • Chráníme a obnovujeme lesy v ČR, ve spolupráci s odbornými špičkami české ekologie – více v sekci O nás.
  • Organizujeme sázecí, edukační a uklízecí akce v lesích po celé České republice.
  • S firmami spolupracujeme na CSR a moderním „zeleném“ marketingu ve stylu „Za každou objednávku strom“, který posiluje nárůst důvěry, respektu, obliby a tržeb firmy a jejích produktů a služeb.
  • Pořádáme lesní společenské akce pro firemní klienty na klíč.
  • Pořádáme lesní teambuldingy pro zaměstnance na klíč.
  • Promujeme vědomé firmy se zájmem o ekologii – naše partnery, se kterými marketingově spolupracujeme na našich sítích, které mají aktuálně přes 72,5K fanoušků.
  • Pravidelně informujeme naše partnery o množství zasazených stromů z jejich příspěvků, dokládáme jejich lokalitu a vše dokumentujeme foto a video materiálem, který je k vidění v článcích na našem webu a na sociálních sítích. Všechny posty jsou označeny vždy aktivními odkazy na partnerský web.
  • Spojujeme se se zahraničními organizacemi na ochranu přírody po celém světě a rozšiřujeme tak naše vzdělání v oboru o moderní přístupy a možnosti ochrany.
  • Propojujeme se s uměleckými projekty z oblasti hudby, výtvarného umění, divadla a dalšími audiovizuálními počiny, abychom šířili myšlenku ochrany lesů a udržitelného života mezi co nejvíce lidí, hlavně mladých lidí, příjemnou, zušlechťující a inteligentní cestou.
  • Pracujeme na konceptu vědomého vzdělávání dětí o lesních společenstvích, k návratu a ochraně přírody, včetně témat ochrany vody, půdy a zero waste přístupu.

Vítáme jakoukoli finanční pomoc, která okamžitě půjde na plnění našich záměrů v oblasti ochrany a obnovy lesů v ČR.

Disponujeme transparentním účtem a na každou částku vystavujeme na požádaní daňově odečitatelné potvrzení o daru, o které si můžete napsat na info@homefortrees.com.

Máte tip na jednotlivce, firmu nebo projekt, které by mohla zajímat oboustranně přínosná spolupráce s naší ekologickou organizací? 

Napište nám na info@homefortrees.com nebo přes FB Messenger Home for Trees. Díky!

Nejste z oboru ochrany přírody a přesto cítíte, že máte chuť se zapojit do tohoto projektu a pomáhat tím, kdo jste a co umíte? Napište nám!

Pracovat pro lesy se dá i prostřednictvím administrativy, grafiky, účetnictví, organizace, fundraisingu, influencerství, nápadů a mnohého dalšího. Takového přístupu se záměrem pomoci si velmi vážíme a právě s vámi chceme takto spolupracovat ke spokojenosti všech.

Jdeme nově. Nebojujeme. Proměňujeme zničenost v krásu a naději a to nejen u stromů, ale také u všech zúčastněných lidí.

Bude nám potěšením, pokud se přidáte k této nové velké vlně, která neutápí, ale nese na hladině aktivní práce a radosti z konkrétních výsledků.

Je skvělé, když se spojí ti správní lidé pro správnou věc. Všechno pak funguje lépe, silněji a rychleji pro všechny.

Díky, že tu jste s námi!

Tým Home for Trees