Chcete výjimečný dárek místo další zbytečné věci?
Chcete si ušetřit běhání a shánění dárku po obchodech?
Hledáte něco univerzálního a fajn pro muže i ženu/ klienty/ kolegy?
Chcete smysluplný dárek spojený se zážitkem v přírodě s profesionály?

Tak darujte k jakékoli oslavné události STROM!

Je to jednoduché.

Napište nám na info@homefortrees.com, kde uvedete své jméno, počet kusů certifikátů a variantu.
1. varianta = 1 strom za 300 Kč
2. varianta = 3 stromy za 900 Kč

Certifikáty vystavujeme na Vaše jméno jako toho, kdo obdarovává a můžeme na ně vepsat jméno obdarovaného, pro koho jsou.

Po připsání částky na náš transparentní účet 777999722/5500 Vám na vyžádání na certifikáty rádi vystavíme potvrzení o daru, které snižuje Váš/firemní daňový základ.

Obdarovaný si může přijet svůj strom/stromy i sám zasadit a spojit tak dárek se zážitkem, poznat se tak se spoustou fajn lidí, zažít den v přírodě, která zpomaluje, otvírá a posiluje tělo i ducha.

Na jaře a podzim 2020 opět chystáme celou řadu krásných sázecích příležitostí, ke kterým se můžete připojit i se svými přáteli a rodinou.

Veškeré údaje, včetně dokumentace a GPS polohy Vašeho stromu/stromů včas najdete na těchto stránkách.

Poznámka: Cena za strom na certifikát je vyšší než u našich náramků pro stromy, neboť se jedná o starší/větší sazenice, které kupujeme ve školkách. Stromy za náramek pro stromy pěstujeme ze semínek z našich soukromých lesů sami a jsou menší, tudíž i náklady jsou nižší.

Nabízíme tyto dva typy stáří sazenic z toho důvodu, že pro každou krajinu, složení půdy a nadmořskou výšku v naší zemi, se hodí jiný typ sazenic, lesy jsou vždy odolnější, pokud jsou druhově, ale i věkově biodiverzní a také proto, aby si mohl dovolit koupit strom a dát mu naším prostřednictvím život každý. Naším cílem je profesionálně sázet v co největším možném měřítku v souladu s potřebami dané krajiny.

Pokud Vás zajímají další možnosti zapojení se do projektu, podívejte se na Jak se zapojit.

Tento skutek s Vámi půjde celým životem a bude Vás pozvedat…

Děkujeme a těšíme se na Vás a Vaše milované v přírodě.

Vaše Home for Trees ♥