Milujete stejně jako my stromy a lesy a cítíte vnitřní potřebu zapojit se právě teď do něčeho opravdu smysluplného aktivně?

Jsme potěšeni a vítáme Vás v naší lesní komunitě, která nemá hranice a je otevřená všem!

 

 

Jak na to jednoduše

Nejprve tedy, prosím, zadejte svůj email, abychom Vás mohli kontaktovat s nejnovějšími informacemi. Pole pro zadání emailové adresy najdete dole na této stránce.

Pokud jste na Facebooku, připojte se k fanouškům Home for Trees a do skupiny Home for Trees, kde najdete komunitu podobně přírodně naladěných lidí, se kterými můžete diskutovat, dohodnout si vlastní společné sázecí akce, zapojovat se do námi vyhlášených akcí, zjišťovat nejnovější informace o naší práci a zajímavosti z dění v přírodě po celém světě.

Můžete také sledovat náš YouTube kanál Home for Trees, kam dáváme videa ze sázecích akcí.

Pokud jste na Instagramu, my jsme tam také a rádi se tam s Vámi propojíme.

Jsme také na LinkedInu, pojďme se potkat i tam.

Líbí se Vám co děláme a považujete to za důležité? Tak naši práci pro českou přírodu a vše živé můžete podpořit libovolnou částkou na náš transparentní účet u Raiffeisen Bank 777999722/5500, pro platby ze zahraničí nebo platbu složenkou, použijte, prosím, údaje ze sekce Kontakty. Na vyžádání Vám rádi vystavíme potvrzení o daru, které snižuje daňový základ. Napište si o něj prosím na info@homefortrees.com.

Vaše sdílení je nejvíc! Pokud budete sdílet tuto ekologickou organizaci a její práci na svých sociálních sítích, mezi přáteli, kolegy a Vašimi kontakty ze světa firemního businessu/e-shopů, o kterých si myslíte, že by rádi podpořili sázení lesů v ČR, tak moc pomáháte! Všem máme co nabídnout. Pošlete jim prosím naše webové stránky nebo přímo kontakt na info@homefortrees.com nebo nám, prosím, napište jejich kontakt a my je zkontaktujeme sami.

Partneři, se kterými spolupracujeme nám posílají z každé objednávky peníze na vysazení jednoho stromu. My jim za to poskytujeme PR na našich sítích a dobrý pocit ze vzájemně fungujícího partnerství. Podívejte se do sekce Naši partneři, kde najdete seznam společností a projektů, kteří se již aktivně do sázení zapojili.

„Dobro spojuje.“

Děkujeme. ♥

Kupte si pomáhající náramky

 

 

 

 

 

Naše Home for Trees náramky pro stromy  jsou smysluplným dárkem pro Vás, Vaše přátele, rodinu, kolegy, zaměstnance, klienty, pro kohokoliv.

Za každý kus zasadíme na území ČR 3 listnaté stromy.

Pro více informací se podívejte na Náramky pro stromy

Naše ♥ bije pro stromy.

 

Darujte strom prostřednictvím dárkového certifikátu

Chcete se blýsknout výjimečným dárkem místo další zbytečné věci?
Chcete si ušetřit běhání a shánění dárku po obchodech?
Hledáte něco univerzálního a fajn pro muže i ženu/ klienty/ kolegy?
Chcete smysluplný dárkem podpořit sázení stromů v ČR? s

Tak darujte k jakékoli oslavné události STROM nebo STROMY!

Podívejte se na více informací na Dárkový certifikát na strom.

 

Jsme na GIVT.cz

Pokud nakupujete online, nyní máte elegantní příležitost, jak při tom můžete pomáhat stromům a zároveň neplatit nic navíc. 

Jak na to?

Jděte na www.givt.cz a stáhněte si do počítače Pomocníka Givt nahoře v liště, který Vás bude sám upozorňovat na možnost podpory Home for Trees, kdykoliv to bude možné.

Můžete nakupovat i přes telefon a přispívat jednorázově, pouze zadáním názvu eshopu na stránce givt.cz, kde chcete nakoupit a že přispívate na Home for Trees. Klik a je to. 

 

 

Pomoc konkrétním lesům

V případě, že víte o jakémkoli zničeném, po obnově volajícím soukromém lese na našem území, napište nám na info@homefortrees.com a my se pokusíme spojit s majitelem a uděláme maximum pro to, abychom ho navrátili do rovnováhy.

Pokud jste majitel takového lesa, napište nám také na info@homefortrees.com a domluvíme se na všem, jak Vám můžeme pomoci.

 

Pojďte s námi spolupracovat

Toužíte se zapojit a pracovat pro smysluplný projekt?

Můžete se zapojit do naší organizace! Hledáme  spolupracovníky mnohých profesí, kteří cítí přírodu a stromy podobně jako my a chtějí je chránit a obnovovat tím, co umí. Více informací najdete v záložce Náš záměr a práce

 

Napište nám teď hned na info@homefortrees.com.

Díky, že jedete v ochraně a obnově přírody s námi!

Tým Home for Trees