Milujete stejně jako my stromy a lesy a cítíte vnitřní potřebu zapojit se právě teď do něčeho opravdu smysluplného aktivně?

Jsme potěšeni a vítáme Vás v naší lesní komunitě, která nemá hranice a je otevřená všem!

 

 

Jak na to jednoduše

Nejprve tedy, prosím, zadejte svůj email, abychom Vás mohli kontaktovat s nejnovějšími informacemi. Pole pro zadání emailové adresy najdete dole na této stránce.

Pokud jste na Facebooku, připojte se k fanouškům Home for Trees a do skupiny Home for Trees, kde najdete komunitu podobně přírodně naladěných lidí, se kterými můžete diskutovat, dohodnout si vlastní společné sázecí akce, zapojovat se do námi vyhlášených akcí, zjišťovat nejnovější informace o naší práci a zajímavosti z dění v přírodě po celém světě.

Můžete také sledovat náš YouTube kanál Home for Trees, kam dáváme videa ze sázecích akcí.

Pokud se Vám líbí, co děláme a chcete podpořit tuto práci pro planetu a vše živé, můžete také přispět libovolnou částkou na náš transparentní účet u Raiffeisen Bank 777999722/5500, pro platby ze zahraničí nebo platbu složenkou, použijte, prosím, údaje ze sekce Kontakty. Na vyžádání Vám rádi vystavíme potvrzení o daru, které snižuje daňový základ. Napište si o něj prosím na info@homefortrees.com.

Vaše sdílení je nejvíc! Pokud budete sdílet tuto ekologickou organizaci a její práci na svých sociálních sítích, emailem, v kruhu rodinném, na přátelských setkáních a všude, kde Vás napadne, tak moc pomáháte! Čím více nás bude, tím rychleji můžeme dát naše lesy do pořádku a obohatit se tak o skvělý pocit, který v nás všech už navždy zůstane.

Kupte pomáhající náramek

Náš Home for Trees léčivý a pomáhající náramek je krásným a smysluplným dárkem pro Vás, Vaše kamarády, rodinu, kolegy, zaměstnance, klienty, pro kohokoliv. Je sestavený z polodrahokamů s hlubokou myšlenkou a umístěný v krásném obale s kartičkou a popisem. Za každý kus zasadíme na území ČR 3 stromy!

Pro více informací se podívejte na Náramky pro stromy

Naše ♥ bije pro stromy.

Darujte strom prostřednictvím dárkového certifikátu

Chcete se blýsknout výjimečným dárkem místo další zbytečné věci?
Chcete si ušetřit běhání a shánění dárku po obchodech?
Hledáte něco univerzálního a fajn pro muže i ženu/ klienty/ kolegy?
Chcete smysluplný dárek spojený se zážitkem v přírodě s profesionály?

Tak darujte k jakékoli oslavné události STROM!

Podívejte se na více informací na Dárkový certifikát na strom.

Propojte nás

Stejně tak, pokud by Vás napadl nějaký investor/ firma/ projekt/ jednotlivec, se kterými můžeme spolupracovat, sem s nimi a velké díky! Vítáme každou smysluplnou spolupráci, neboť jen vzájemným propojením se dokážeme dojít úspěšně k cíli. A úspěch je v tomto případě co nejvíce zachráněných stromů a lesů a výsadba co největšího počtu nových tak, aby se jim dlouhodobě dařilo a to my umíme!

Za takový fungující kontakt budete od nás dostávat pravidelné zprávy o tom, kolik se díky Vám, prostřednictvím nové spolupráce, zasadilo nových stromů. Tato skvělá čísla pak můžete sdílet s přáteli a ohromně tak pomáhat bez Vaší fyzické účasti, času, energie a peněz. Budete tak motivovat další lidi kolem sebe ke stejné činnosti a pozitivní dominový efekt je na světě a nic nestojí! A ten skvělý pocit je k nezaplacení.

Partneři, se kterými spolupracujeme nám posílají z každé objednávky peníze na vysazení jednoho stromu. My jim za to poskytujeme PR na našich sítích a dobrý pocit ze vzájemně fungujícího partnerství. Podívejte se na Naši partneři.

Partnerům nabízíme:

  • moderní zelený marketing (zvýšení hodnoty Vaší značky/produktu/služby)
  • CSR
  • lesní teambuldingy pro zaměstnance, lesní akce pro klienty
  • z každé zaplacené objednávky nebo zboží/služby námi zasazené stromy
  • sociální sítě o objemu 80,5K fanoušků (promo Vaší značky/produktu/služby)
  • nárůst dobrého pocitu a uznání za množství zasazených stromů, které by bez Vás nevyrostli (pravidelně informujeme firmy a jednotlivce o množství zasazených stromů, na kterém mají zásluhu a sdílejí tato čísla na svých sociálních sítích s naší značkou).

„Dobro spojuje.“

Jsme na GIVT.cz

Pokud nakupujete online, nyní máte elegantní příležitost, jak při tom můžete pomáhat stromům a zároveň neplatit nic navíc. 

Jak na to?

Jděte na www.givt.cz a stáhněte si do počítače Pomocníka Givt nahoře v liště, který Vás bude sám upozorňovat na možnost podpory Home for Trees, kdykoliv to bude možné.

Můžete nakupovat i přes telefon a přispívat jednorázově, pouze zadáním názvu eshopu na stránce givt.cz, kde chcete nakoupit a že přispívate na Home for Trees. Klik a je to. 

 

Pomoc konkrétním lesům

V případě, že víte o jakémkoli ohroženém, zničeném, špinavém, po obnově volajícím území lesů na našem území, napište nám na info@homefortrees.com a my uděláme maximum pro to, abychom ho navrátili do rovnováhy!

Pojďte s námi spolupracovat

Toužíte se zapojit a pracovat pro smysluplný projekt?

Můžete se zapojit do naší organizace! Hledáme  spolupracovníky mnohých profesí, kteří cítí přírodu a stromy podobně jako my a chtějí je chránit a obnovovat tím, co umí. Více informací najdete v záložce Náš záměr a práce

 

Napište nám teď hned na info@homefortrees.com!

Díky, že jedete v ochraně a obnově přírody s námi!

Tým Home for Trees