Milujete stejně jako my stromy a lesy a cítíte vnitřní potřebu zapojit se právě teď do něčeho opravdu smysluplného aktivně?

Jsme potěšeni a vítáme Vás v naší lesní komunitě, která nemá hranice a je otevřená všem!

 

Jak na to jednoduše

Nejprve tedy, prosím, zadejte svůj email, abychom Vás mohli kontaktovat s nejnovějšími informacemi. Pole pro zadání emailové adresy najdete dole na této stránce.

Pokud jste na Facebooku, připojte se k fanouškům Home for Trees a do skupiny Home for Trees, kde najdete komunitu podobně přírodně naladěných lidí, se kterými můžete diskutovat, dohodnout si vlastní společné sázecí akce, zapojovat se do námi vyhlášených akcí, zjišťovat nejnovější informace o naší práci a zajímavosti z dění v přírodě po celém světě.

Pokud se Vám líbí, co děláme a chcete podpořit tuto práci pro planetu a vše živé, můžete také přispět libovolnou částkou na náš transparentní účet u Raiffeisen Bank 777999722/5500, pro platby ze zahraničí nebo platbu složenkou, použijte, prosím, údaje ze sekce Kontakty.

Vaše sdílení je nejvíc! Pokud budete sdílet tuto ochranitelskou organizaci a její práci na svých sociálních sítích, emailem, v kruhu rodinném, na přátelských setkáních a všude, kde Vás napadne, tak moc pomáháte! Čím více nás bude, tím rychleji můžeme dát naše lesy do pořádku a obohatit se tak o skvělý pocit, který v nás všech už navždy zůstane.

Stejně tak, pokud by Vás napadl nějaký investor/ sponzor/ firma/ projekt/ jednotlivec, se kterými se můžeme spojit, sem s nimi a velké díky! Vítáme každou smysluplnou spolupráci, neboť jen vzájemným propojením se dokážeme dojít úspěšně k cíli. A úspěch je v tomto případě co nejvíce zachráněných stromů a lesů a výsadba co největšího počtu nových tak, aby se jim dlouhodobě dařilo a to my umíme!

V případě, že víte o jakémkoli ohroženém, zničeném, špinavém, po obnově volajícím území lesů na našem území, napište nám na info@homefortrees.com a my uděláme maximum pro to, abychom ho navrátili do rovnováhy!

Toužíte se zapojit a pracovat pro smysluplný projekt? Můžete se zapojit do naší organizace! Hledáme  spolupracovníky mnohých profesí, kteří cítí přírodu a stromy podobně jako my a chtějí je chránit tím co umí. Více informací najdete v záložce Náš záměr a práce

Napište nám teď hned na info@homefortrees.com!

Díky, že tu s námi jste!

Tým Home for Trees