Milujete stejně jako my stromy a lesy a cítíte vnitřní potřebu zapojit se právě teď do něčeho opravdu smysluplného aktivně?

Jsme potěšeni a vítáme Vás v naší lesní komunitě, která nemá hranice a je otevřená všem!

Jak na to jednoduše

Nejprve tedy, prosím, zadejte svůj email, abychom Vás mohli kontaktovat s nejnovějšími informacemi. Pole pro zadání emailové adresy najdete dole na této stránce.

Pokud jste na Facebooku, můžete se připojit k fanouškům Home for Trees a do skupiny Home for Trees, kde najdete komunitu podobně přírodně naladěných lidí, se kterými můžete diskutovat, dohodnout si vlastní společné sázecí akce, zapojovat se do námi vyhlášených akcí, zjišťovat nejnovější informace o naší práci a zajímavosti z dění v přírodě po celém světě.

Můžete také sledovat náš YouTube kanál Home for Trees, kam dáváme videa ze sázecích akcí.

Pokud jste na Instagramu, my jsme tam také a rádi se tam s Vámi propojíme.

Jsme také na LinkedInu, pojďme se potkat i tam.

Líbí se Vám co děláme a považujete to za důležité?

Tak naši práci pro českou přírodu a vše živé můžete podpořit libovolnou částkou na náš transparentní účet u Raiffeisen Bank 777999722/5500, pro platby ze zahraničí nebo platbu složenkou, použijte, prosím, údaje ze sekce Kontakty. Na vyžádání Vám rádi vystavíme potvrzení o daru, které snižuje daňový základ. Napište si o něj prosím na info@homefortrees.com.

Chcete smysluplný dárek, za který vysázíme nové stromy?

Tak se podívejte do sekce ZASAĎ STROMY a kupte si dárkové certifikáty v různé hodnotě. Touto jemnou akcí vdechnete život novým stromům a navíc, pokud budete chtít, si stromy s námi a Vašimi blízkými můžete přijet také zasadit.

Vaše sdílení je nejvíc!

Pokud budete sdílet tuto ekologickou organizaci a její práci na svých sociálních sítích, mezi přáteli, kolegy a Vašimi kontakty ze světa firemního businessu/e-shopů, o kterých si myslíte, že by rádi podpořili sázení lesů v ČR, tak moc pomáháte!

Všem máme co nabídnout – více informací najdete v sekci PRO FIRMY. Pošlete jim prosím naše webové stránky nebo přímo kontakt na info@homefortrees.com nebo nám, prosím, napište jejich kontakt a my je zkontaktujeme sami.

Partneři, se kterými spolupracujeme nám posílají z každé objednávky peníze na vysazení jednoho stromu. My jim za to poskytujeme PR na našich sítích a dobrý pocit ze vzájemně fungujícího partnerství. Podívejte se do sekce Naši partneři, kde najdete seznam společností a projektů, kteří se již aktivně do sázení zapojili.

„Dobro spojuje.“

Pomoc konkrétním lesům

V případě, že víte o jakémkoli zničeném, po obnově volajícím lese na našem území, napište nám přes formulář níže nebo na info@homefortrees.com a my se pokusíme spojit s majitelem a uděláme maximum pro to, abychom ho navrátili do rovnováhy.

Pokud jste majitel takového lesa, napište nám také přes formulář níže nebo na info@homefortrees.com a domluvíme se na všem, jak Vám můžeme pomoci.

Pojďte s námi spolupracovat

Nejste z oboru ochrany přírody a přesto cítíte, že máte chuť se zapojit do tohoto smysluplného projektu a pomáhat tím, kdo jste a co umíte? Napište nám!

Pracovat pro lesy se dá i prostřednictvím administrativy, grafiky, účetnictví, organizace, fundraisingu, influencerství, nápadů a mnohého dalšího. Takového přístupu se záměrem pomoci si velmi vážíme a právě s vámi chceme takto spolupracovat ke spokojenosti všech.

Jdeme nově. Nebojujeme. Proměňujeme zničenost v krásu a naději a to nejen u stromů, ale také u všech zúčastněných lidí.

Jsme na GIVT.cz

Pokud nakupujete online, nyní máte elegantní příležitost, jak při tom můžete pomáhat stromům a zároveň neplatit nic navíc. 

Jak na to?

Jděte na www.givt.cz a stáhněte si do počítače Pomocníka Givt nahoře v liště, který Vás bude sám upozorňovat na možnost podpory Home for Trees, kdykoliv to bude možné.

Můžete nakupovat i přes telefon a přispívat jednorázově, pouze zadáním názvu eshopu na stránce givt.cz, kde chcete nakoupit a že přispívate na Home for Trees. Klik a je to. 

Bude nám potěšením, pokud se přidáte k této velké vlně, která neutápí, ale nese na hladině aktivní práce a radosti z konkrétních výsledků.

Je skvělé, když se spojí ti správní lidé pro správnou věc. Všechno pak funguje lépe, silněji a rychleji pro všechny.

Napište nám teď hned přes formulář a my se s Vámi moc rádi spojíme!

Díky, že jedete v ochraně a obnově přírody s námi!

Tým Home for Trees ♥