Máme velkou radost z toho, že se do spolupráce s námi zapojuje čím dál tím více vědomých projektů, společností a jednotlivců s fajn nápady, kterým není lhostejný stav naší přírody a chtějí skrze svou činnost pomáhat dál.

Puravia.cz – e-shop výživy a přírodní léčby 21. století bez chemie a konzervantů, garantovaný lékaři Institutu funkční medicíny (Mudr. Jan Vojáček, CFMP, Mgr. Eva Hájková, MPH, MBA, Žaneta Kremsa, FNLP), kde také najdete netoxickou kosmetiku.

BIOneeds.cz – e-shop s přírodní kosmetikou a ekologickou drogérií, který recykluje, používá krabice z druhé ruky, jejich ekologickou výplň a papírové lepící pásky.

Tropikalia.cz – e-shop zaměřený na udržitélné výrobky, které podporují regionální/lokální komunitu a jsou vyrobeny z biologicky rozložitelných/recyklovatelných materiálů.

NEplastu.cz – ekologický projekt proti plastovému znečištění a ekologický eshop s bambusovými, kokosovými a bio bavlněnými produkty a kompostery.

Cestabylin.cz – ekologický eshop se spoustou fajn bio produktů a ayurvédských bylin.

HelloChristie.com influencerky Kristýny Dolejšové, autorky knihy Bez filtru, která s námi podporuje sázení v ČR.

Ladybio.cz – e-shop se 100 % přírodní, veganskou kosmetikou, netestovanou na zvířatech.

Maria Jurková – autorka skvělé kuchařky Chutně bez lepku, mléka a cukru.

Fabini – česká značka nádobí, vyráběného se zkušenými výrobci, za férových podmínek a z poctivých materiálů.

Slunečný život – za každý prodaný uzdravující eBook „Jak vyléčit kvasinkovou infekci přírodně a navždy“ a výživovou konzultaci se zaměřením na léčbu potravinami a bylinami zasadíme 1 strom.

 

Jak jsme se získanými penězi naložili, můžete sledovat na našem YouTube kanále Home for Trees, kam postupně přidáváme nové reportáže ze sázecích akcí.

Chcete se také stát naším partnerem a podpořit tak obnovu přírody? Napište nám na info@homefortrees.com.

 

Děkujeme všem, kteří pomáhají přírodě jakýmkoliv způsobem!

Tým Home for Trees ♥