Máme velkou radost z toho, že se do spolupráce s námi zapojuje čím dál tím více vědomých projektů, společností a jednotlivců s fajn nápady, kterým není lhostejný stav naší přírody a chtějí skrze svou činnost pomáhat dál.

Za každou Vaší objednávku u našich partnerů, zasadíme 1 strom na území ČR.

Tropikalia.cz – značka podporující výrobky, které jsou udržitelné, podporují regionální/lokální komunity a jsou vyrobeny z biologicky rozložitelných/recyklovatelných materiálů.

Slunečný život – za každý prodaný uzdravující eBook „Jak vyléčit kvasinkovou infekci přírodně a navždy“ a výživovou konzultaci se zaměřením na léčbu potravinami a bylinami, od 20.09.2019, zasadíme 1 strom.

Maria Jurková – autorka skvělé kuchařky Chutně bez lepku, mléka a cukru. Z prodeje každého kusu její kuchařky jde část peněz na zasazení jednoho stromu naší ekologickou organizací.

Bambha – Yoni steaming spa – první salon s intimní bylinnou napářkou v ČR chce také vracet přírodě rovnováhu, a tak se stal naším parterem, který za každou objednávku vysazuje jeden strom v naší krásné České zemi.

 

Jak jsme se získanými penězi naložili, můžete sledovat na našem YouTube kanále Home for Trees, kam postupně přidáváme nové reportáže ze sázecích akcí.

 

Děkujeme všem, kteří pomáhají přírodě jakýmkoliv způsobem!

Tým Home for Trees ♥