Máme velkou radost z toho, že se do spolupráce s námi zapojuje čím dál tím více vědomých projektů, společností a jednotlivců s fajn nápady, kterým není lhostejný stav naší přírody a chtějí skrze svou činnost pomáhat dál.

Za každou Vaší objednávku u našich partnerů, zasadíme 1 strom na území ČR.

Tropikalia.cz – značka podporující výrobky, které jsou udržitelné, podporují regionální/lokální komunity a jsou vyrobeny z biologicky rozložitelných/recyklovatelných materiálů.

Slunečný život – za každý prodaný uzdravující eBook „Jak vyléčit kvasinkovou infekci přírodně a navždy“ a výživovou konzultaci se zaměřením na léčbu potravinami a bylinami, od 20.09.2019, zasadíme 1 strom.

Maria Jurková – autorka skvělé kuchařky Chutně bez lepku, mléka a cukru. Z prodeje každého kusu její kuchařky jde část peněz na zasazení jednoho stromu naší ekologickou organizací.

Bambha – Yoni steaming spa – první salon s intimní bylinnou napářkou v ČR chce také vracet přírodě rovnováhu, a tak se stal naším parterem, který za každou objednávku vysazuje jeden strom v naší krásné České zemi.

NEplastu.cz – ekologický projekt proti plastovému znečištění a ekologický eshop s bambusovými, kokosovými a bio bavlněnými produkty a kompostery.

 

Jak jsme se získanými penězi naložili, můžete sledovat na našem YouTube kanále Home for Trees, kam postupně přidáváme nové reportáže ze sázecích akcí.

Chcete se také stát naším partnerem a podpořit tak obnovu přírody? Napište nám na info@homefortrees.com.

 

Děkujeme všem, kteří pomáhají přírodě jakýmkoliv způsobem!

Tým Home for Trees ♥