Máme velkou radost z toho, že se do spolupráce s námi zapojuje čím dál tím více vědomých projektů, společností a jednotlivců s fajn nápady, kterým není lhostejný stav naší přírody a chtějí skrze svou činnost pomáhat dál.

Puravia.cz – e-shop výživy a přírodní léčby 21. století bez chemie a konzervantů, garantovaný lékaři Institutu funkční medicíny (Mudr. Jan Vojáček, CFMP, Mgr. Eva Hájková, MPH, MBA, Žaneta Kremsa, FNLP), kde také najdete netoxickou kosmetiku.

BIOneeds.cz – e-shop s přírodní kosmetikou a ekologickou drogérií, který recykluje, používá krabice z druhé ruky, jejich ekologickou výplň a papírové lepící pásky.

Econea.cz – jeden z největších českých e-shopů s tisíci produktů pro zdravý, udržitelný a etický životní styl. Econea mění svět v praxi.

Tropikalia.cz – e-shop zaměřený na udržitelné výrobky, které podporují regionální/lokální komunitu a jsou vyrobeny z biologicky rozložitelných/recyklovatelných materiálů.

Happynature.cz – česká módní značka s ekologickým textilem šetrným k vodě, bez chemie a férový k farmářům, s certifikací vegan, fair wear a GOTS.

Warriorfactory.cz – česká značka profesionálních potravinových a módních doplňků v severském stylu a eshop.

Standswood.cz – česká rodinná značka doplňků pro Váš domov i kancelář, na míru a z přírodních materiálů.

Balibalanc.cz – e-shop s ekologickými a zero-waste produkty z Bali.

Fabini.cz – česká značka nádobí, vyráběného se zkušenými výrobci, za férových podmínek a z poctivých materiálů.

NEplastu.cz – ekologický projekt proti plastovému znečištění a ekologický eshop s bambusovými, kokosovými a bio bavlněnými produkty a kompostery.

Greenchoice.cz – eshop, který prodává korkové produkty vyrobené z přírodního materiálu ručně a s láskou k naší planetě. Jejich cestou je udržitelnost.

Cestabylin.cz – ekologický eshop se spoustou fajn bio produktů a ayurvédských bylin.

Kiehl´s – Kosmetika pro zdravou pleť, která podporuje charitativní a ekologické projekty po celém světě.

Le-mi.cz – Česká autorská móda lněných a bavlněných dámských oděvů a doplňků z domácí dílny v Hajanech.

Ellatravel.cz – cestovní kancelář, která chce přírodě vracet a Vám poskytnout nezapomenutelně příjemné zážitky.

Marseiceramics.cz – s láskou ručně vyráběná česká keramika

HelloChristie.com influencerky Kristýny Dolejšové, autorky knihy Bez filtru, která s námi podporuje sázení v ČR.

Maria Jurková – autorka skvělé kuchařky Chutně bez lepku, mléka a cukru.

Potrusil.cz – česká rodinná firma vyrábějící nábytek, která dodržuje hodnoty jako jsou kvalita řemesla, kvalita materiálů a poctivý přístup k výrobě, zaměstnancům i životnímu prostředí.

Alexej Byček a Tereza Těšínská – lidé, kteří pomáhají dalším lidem najít rovnováhu vnitřní i vnější a váží si přírody.

Velká svačinková bichle – ojedinělá kuchařka, která všem rodičům pomáhá s kreativitou při tvorbě zdravých svačin na celý rok.

Z lesa – eshop s ručně vyráběnými svíčkami z pečlivě vybíraných přírodních ingrediencí, s ručně vyráběnými voňavými srdíčky, tričky, polštářky, plecháčky a inspirací z přírody.

Terapie mezi stromy – unikátní projekt, který propojuje přírodu a duševní zdraví, přesouvá terapii z uzavřených prostor mezi stromy a kombinuje tak benefity terapie, chůze a přírody.

Magazín Konopí – Magazín Konopí přináší aktuální informace o léčbě konkrétních nemocí na základě poznatků z praxe i výzkumů, zveřejňuje autentická svědectví pacientů a spolupracuje s předními vědci, lékaři a dalšími odborníky.

Nessisport – eshop se sportovním oblečením z prvotřídních materiálů v designovém stylu.

Zjednodušeno – minimalistický projekt nabízející praktické nástroje a tipy, které usnadňují život, cestování i podnikání.

Zeměkvět – nadační fond, který nám pomáhá sázet více stromů v ČR.

Kaprona – nadace, která nám pomáhá sázet více stromů v ČR.

 

 

 

 

Jak jsme se získanými penězi naložili, můžete sledovat na našem webu, kam postupně přidáváme příspěvky o zasazených stromech a také jejich GPS lokaci.

Podívat se také můžete na náš YouTube kanál Home for Trees, kam občas přidáváme videa z některých našich sázecích akcí.

Chcete se také stát naším partnerem a podpořit tak obnovu přírody? Napište nám prosím na info@homefortrees.com a my se Vám rádi ozveme.

 

Děkujeme všem, kteří pomáhají přírodě jakýmkoliv způsobem!

Tým Home for Trees ♥