V rámci CSR (společenská odpovědnost firem) nabízíme firmám několik skvělých příležitostí, jak zaujmout své zákazníky i zaměstnance a zároveň pomoci české přírodě, ze které nejčastěji čerpají zdroje k výrobě a službám.

Pomůžeme Vám:

 • získat nové zákazníky a obchodní partnery podporou sázení stromů v ČR
 • promovat spolupráci na našich sociálních sítích s dosahem přes 80,5K fanoušků (spolu s projektem slunecnyzivot.cz) – Vašich potenciálních zákazníků
 • zviditelnit Vaše ekologické rozhodnutí
 • poskytnout Vám konkurenční výhodu
 • pozitivně posílit Vaší značku
S námi si Vás Vaši zákazníci zamilují!

Podívejte se na možnosti, které můžete s Home for Trees využít:

Sázecí zážitkové teambuldingy

Uspořádáme pro Vás sázecí akci s profesionálními průvodci pro své zaměstnance na klíč.
Uspořádáme pro Vás teambuilding (dobrovolnický den) na odpoledne, na den i na víkend.
S možností lesní terapie, občerstvením – cateringem i táborákem, s toitoikami i bez, s profesionálním natáčením, ekologickou přednáškou, ubytováním…
Jsme schopni zrealizovat pro Vás téměř jakékoli přání.

Nabídneme Vám všechny naše dostupné lokality v rámci ČR.

Zvolíte si:

 • počet osob
 • počet stromů (1 člověk pohodlně zvládne za odpoledne zasadit 100 ks malých lesních sazenic)
 • termín
 • požadavky (catering, oheň s jídlem na oheň, toitoi, profesionální natáčení, přednáška, zážitkové sázení, lesní terapie, ubytování, …)
 • rozpočet
 
Zajistíme:
 
 • veškerou organizaci dle Vašich přání
 • území
 • sazenice
 • oplocení území proti okusu sazenic zvěří
 • nářadí
 • rukavice po dohodě
 • know-how jak sázet
 • promo na našem webu a sociálních sítích
 
Pro kolik lidí
 
Sázecí akce na klíč pořádáme od 10 dobrovolníků výše a 1.000 kusů stromků. Při menším množství lidí a stromů se můžete připojit k některé z našich dobrovolnických akcí a zaplatit pouze určitý počet sazenic. Kalendář našich sázecích akcí najdete v sekci Kalendář akcí.
 
Horní hranice počtu lidí na akci na klíč je omezena pouze velikostí území, na kterém budeme sázet, které se odvíjí od počtu stromů, které zakoupíte. Jsme schopní zorganizovat akci až pro 100 lidí ve dvou dnech. V jednom dni pro 50 lidí.
 

Náklady

Na základě Vašich požadavků Vám rádi spočítáme přesnou kalkulaci na míru.

 
Napište nám do formuláře níže nebo na info@homefortrees.com svou představu, přání a požadavky a my Vám pošleme přesnou kalkulaci.
 
Jak a co sázíme
 
Sázíme vždy věkově a druhově biodiverzně s převahou listnatých stromů, aby byly budoucí lesy odolnější vůči změnám klimatu a škůdcům a také s ohledem na ráz krajiny a nadmořskou výšku. Na poloze území se domluvíme dle naší aktuální nabídky.
 

Kdy je třeba se začít domlouvat

Akci bychom spolu měli začít plánovat nejméně 4 týdny dopředu. Ve výjimečných případech to zvládneme i rychleji.

MÁTE ZÁJEM? NAPIŠTE NÁM

   

  Společenské sázecí akce

  Chcete se blýsknout před svými zákazníky a pozvat je na netradiční zážitek, při kterém strávíte společně den v přírodě s náručí stromků místo v kravatě na rautu?

  Kde si popovídáte úplně jinak – otevřeněji, přátelštěji a upevníte tak vzájemný osobní vztah díky kterému vyroste kromě stromů také nový rozměr Vašeho businessu, více než na tisícáté klasické společenské akci, umořeni předstíráním zábavy s chlebíčkem v ruce?

  Tak vezměte své klienty, zákazníky, obchodní partnery a přátele mezi stromy s námi!

  Uspořádáme pro Vás společenskou sázecí akci, která se stane neopakovatelně krásným zážitkem, který půjde za Vámi i Vašimi zákazníky a klienty celý život – nezůstane po ní kocovina, ale nové stromy – budoucnost nás všech a našich dětí a také kvalitnější vzájemné vztahy, na kterých je postavený celý svět.

  Podmínky jsou stejné jako u TEAMBULDINGŮ výše. Stačí si nadefinovat jak byste rádi, aby akce probíhala a na všem se spolu domluvíme.

  Napište nám do formuláře nebo na info@homefortrees.com jak byste si svou společenskou sázecí akci představovali na základě výše popsaných parametrů a my Vám na ní rádi vypracujeme kalkulaci.

  Naše služby velmi rádi uzpůsobíme Vašim představám, přáním a možnostem. 

  MÁTE ZÁJEM? NAPIŠTE NÁM

    

   Máte eshop? Tak čtěte dál…

   Pokud na svých stránkách provozujete eshop, máme pro Vás skvělý marketingový nástroj a moderní konkurenční výhodu, která Vás vyšvihne v povědomí zákazníků ještě výše.
    
   Je to nástroj, který se dá krásně marketingově komunikovat nejen na sociálních sítích a Vašem webu, ale v celém marketingovém mixu.
    
   Pojďte s námi udělat akci na launch nového produktu nebo služby, časově omezenou nabídku, akci při nákupu nad určitou částku nebo měsíc “zeleného” nákupu: “Za každý prodaný produkt v tomto měsíci zasadíme strom!”
    
   Prostřednictvím takového přístupu jemně zapojíte do ekologie své zákazníky, kterým se stanete inspirací a budou se k Vám rádi vracet.
    
   Implementujte si checkbox s nákupem zasazení jednoho listnatého stromu do Vašeho košíku/přehledu objednávky a inspirujte své zákazníky k jemné pomoci přírodě.
    
   Napište nám do formuláře nebo na info@homefortrees.com a vyžádejte si naší prezentaci se všemi možnostmi zajímavé ekologické spolupráce. Jsme také otevřeni Vašim nápadům a představám!

   MÁTE ZÁJEM? NAPIŠTE NÁM

    Nastupme společně na cestu udržitelnosti a navracení přírody, kterou člověk ničí rychleji než se stačí sama zregenerovat, do rovnováhy a vracejme alespoň část použitých zdrojů na produkty, služby a jejich provoz, jejichž prostřednictvím zajišťujete obživu sobě i svým zaměstnancům, zpátky.

    Podívejte se na naše partnery, kteří s námi na této platformě již úspěšně spolupracují do sekce Spolupracujeme.

    Prodej našich produktů ve Vašem eshopu

    Home for Trees udělala vlastní kolekci produktů, za jejichž prodej máme možnost sázet ještě více stromů v České republice.  

    Tyto produkty, které najdete na našem eshopu, Vám rádi poskytneme do Vašeho eshopu k prodeji a poskytneme Vám za to promo na našich sítích a účast na našich akcích s pořízením foto a audio dokumentace pro Vaše účely a sítě. Prostě příjemnou spolupráci.   Pokud byste se rádi dozvěděli více o našich službách pro firmy, napište nám na info@homefortrees.com a můžeme se sejít online i offline a vše spolu v klidu probrat.    

    Těšíme se, že najdeme společnou cestu, která bude skvělým zážitkem pro všechny zúčastněné.    

    Váš tým Home for Trees ♥