V rámci CSR (společenská odpovědnost firem) nabízíme firmám několik skvělých příležitostí, jak zaujmout své zákazníky i zaměstnance a zároveň pomoci české přírodě, ze které čerpají zdroje k výrobě a službám.

Pomůžeme Vám:

 • získat nové zákazníky a obchodní partnery podporou sázení stromů v ČR
 • promovat spolupráci na našich sociálních sítích
 • zviditelnit Vaše ekologické rozhodnutí
 • poskytnout Vám konkurenční výhodu
 • pozitivně posílit Vaší značku
S námi si Vás Vaši zákazníci zamilují!

Podívejte se na možnosti, které můžete s Home for Trees využít:

Sázecí zážitkové teambuldingy

Uspořádáme pro Vás sázecí teambulding/dobrovolnický den s profesionálními průvodci pro Vaše zaměstnance na klíč:
 • s občerstvením na ohni
 • v češtině i v angličtině
 • na dopoledne i celý den
 • s ekologickou přednáškou 
 • s možností lesní pedagogiky nebo lesní terapie
 • s natáčením videa a pořizováním fotografií
 • nabídneme Vám všechny naše dostupné lokality v rámci ČR.
 

Zvolíte si:

 • počet osob
 • počet stromů (1 člověk pohodlně zvládne za odpoledne zasadit 100 ks malých lesních sazenic)
 • termín
 • rozpočet
 
Zajistíme:
 
 • veškerou organizaci dle Vašich přání
 • území
 • sazenice
 • oplocení území proti okusu sazenic zvěří
 • nářadí
 • rukavice po dohodě
 • know-how jak sázet
 • promo na našem webu a sociálních sítích
 
Pro kolik lidí
 
Sázecí akce na klíč pořádáme od 1.000 kusů stromků. Při menším množství se můžete připojit k některé z našich dobrovolnických akcí a zaplatit pouze určitý počet sazenic. Kalendář našich sázecích akcí najdete v sekci Kalendář akcí.
 
Horní hranice počtu lidí na akci na klíč je 80 lidí.
 

Náklady

Na základě Vašich požadavků Vám rádi spočítáme přesnou kalkulaci na míru.

 
Napište nám prosím na email info@homefortrees.com svou představu, přání a požadavky a my Vám pošleme přesnou kalkulaci.
 
Jak a co sázíme
 
Sázíme vždy věkově a druhově biodiverzně s převahou listnatých stromů, aby byly budoucí lesy odolnější vůči změnám klimatu a škůdcům a také s ohledem na ráz krajiny a nadmořskou výšku. 
 

Kdy je třeba se začít domlouvat

Akci bychom spolu měli začít plánovat nejméně 4 týdny dopředu. Ve výjimečných případech to zvládneme i rychleji. 

 

Společenské sázecí akce

Chcete se blýsknout před svými zákazníky a pozvat je na netradiční zážitek, při kterém strávíte společně den v přírodě s náručí stromků místo v kravatě na rautu?

Kde si popovídáte úplně jinak – otevřeněji, přátelštěji a upevníte tak vzájemný osobní vztah díky kterému vyroste kromě stromů také nový rozměr Vašeho businessu, více než na tisícáté klasické společenské akci, umořeni předstíráním zábavy s chlebíčkem v ruce?

 

Tak vezměte své klienty, zákazníky, obchodní partnery a přátele mezi stromy s námi!

Uspořádáme pro Vás společenskou sázecí akci, která se stane neopakovatelně krásným zážitkem, který půjde za Vámi i Vašimi zákazníky a klienty celý život – nezůstane po ní kocovina, ale nové stromy – hezčí budoucnost nás všech a našich dětí a také kvalitnější vzájemné vztahy, na kterých je postavený celý svět.

Podmínky jsou stejné jako u TEAMBULDINGŮ výše.

Napište nám prosím na email info@homefortrees.com, jak byste si svou společenskou sázecí akci představovali na základě výše popsaných parametrů a my Vám na ní rádi vypracujeme kalkulaci.

Naše služby velmi rádi uzpůsobíme Vašim představám, přáním a možnostem.

 

Podpořit vzdělávání dětí ze ZŠ a SŠ v ČR

Pokud Vám je blízká tématika vzdělání a rádi byste podpořili výuku dětí o lese v lese, rádi s Vámi v této krásné spolupráci spojíme síly a uspořádáme sérii sázecích akcí s lesní pedagogikou pro děti základních škol a studenty středních škol. S tímto typem akcí a spolupráce již máme zkušenosti a náš tým je k tomu sestaven z lesních pedagogů a profesionálů z oboru lesnictví. 

Napište nám prosím na email info@homefortrees.com a my se s Vámi velmi rádi spojíme.

 

 

Máte eshop? Tak čtěte dál…

Pokud na svých stránkách provozujete eshop, máme pro Vás skvělý marketingový nástroj a moderní konkurenční výhodu, která Vás vyšvihne v povědomí zákazníků ještě výše.
 
Je to nástroj, který se dá krásně marketingově komunikovat nejen na sociálních sítích a Vašem webu, ale v celém marketingovém mixu.
 
Pojďte s námi udělat akci na launch nového produktu nebo služby, časově omezenou nabídku, akci při nákupu nad určitou částku nebo měsíc “zeleného” nákupu: “Za každý prodaný produkt v tomto měsíci zasadíme strom!”
 
Prostřednictvím takového přístupu jemně zapojíte do ekologie své zákazníky, kterým se stanete inspirací a budou se k Vám rádi vracet.
 
Implementujte si checkbox s nákupem zasazení jednoho listnatého stromu do Vašeho košíku/přehledu objednávky a inspirujte své zákazníky k jemné pomoci přírodě.
 
Napište nám prosím na email info@homefortrees.com a vyžádejte si naší prezentaci se všemi možnostmi zajímavé ekologické spolupráce. Jsme také otevřeni Vašim nápadům a představám!

Nastupme společně na cestu udržitelnosti a navracení přírody, kterou člověk ničí rychleji než se stačí sama zregenerovat, do rovnováhy a vracejme alespoň část použitých zdrojů na produkty, služby a jejich provoz, jejichž prostřednictvím zajišťujete obživu sobě i svým zaměstnancům, zpátky.

Podívejte se na naše partnery, kteří s námi na této platformě již úspěšně spolupracují do sekce Spolupracujeme.

Prodej našich produktů ve Vašem eshopu

Home for Trees udělala vlastní kolekci produktů, za jejichž prodej máme možnost sázet ještě více stromů v České republice.  

Tyto produkty, které najdete na našem eshopu, Vám rádi poskytneme do Vašeho eshopu k prodeji a poskytneme Vám za to promo na našich sítích a účast na našich akcích s pořízením foto a audio dokumentace pro Vaše účely a sítě. Prostě příjemnou spolupráci.   Pokud byste se rádi dozvěděli více o našich službách pro firmy, napište nám na info@homefortrees.com a můžeme se sejít online i offline a vše spolu v klidu probrat.    

Těšíme se, že najdeme společnou cestu, která bude skvělým zážitkem pro všechny zúčastněné.    

Váš tým Home for Trees ♥