Chceme se s Vámi podělit o pár recenzí na naší práci, které k nám přicházejí ze všech koutů naší republiky. Jsme za ně nesmírně vděční, neboť nám vlívají stále novou energii do práce pro přírodu a zároveň jsou nám oporou ve chvílích, kdy věci nejdou tak úplně hladce, známe to všichni. 

Sdílíme radost celého týmu Home for Trees a velmi si vážíme energie a času, které naši fanoušci, dobrovolníci, firmy a majitelé osázených lesů vyvinuli k napsání inspirující zpětné vazby ze spolupráce s námi. Sdílení ocenění a podpory je na cestě každého člověka i projektu nesmírně důležitým momentem. Děkujeme!

Recenze z Googlu najdete zde. Recenze z Facebooku najdete zde.

Jan Kozderka, majitel lesa, Horní Maršov: Po větrné a kůrovcové kalamitě v roce 2019 jsem potřeboval osázet holinu. Plánoval jsem, že to bude trvat měsíc, ale organizace Home for Trees pod taktovkou Míši Weissové uspořádala brigádu a pomohli mi celý pozemek osázet během jediného dne. Na tomto koncertě se setkali lidé, kterým jde o pomoc přírodě a zejména stromům, díky nimž naše civilizace žije. Jsem velmi vděčný za tuto pomoc a Home for Trees fandím, protože dělá smysluplnou práci profesionálně, zábavně a s láskou.
Jan Šimek, majitel lesa, Nová Živohošť: Děkuji Home for Trees za zakoupené stromy a báječnou spolupráci při sázecí akci. Děkuji fajn lidem, kteří dorazili a pomohli tak obnově lesa po kůrovcové kalamitě na Nové Živohošti. Těším se na další shledání!
Matěj Šašek, majitel lesa, Rantířov u Jihlavy: Spolupráce s Home for Trees byla skvělá zkušenost. Překvapilo mě, kolik různých lidí i ze vzdálených míst nám přijelo pomoci. Taková podpora a zájem mě velmi potěšily. Pro menší soukromé vlastníky je to významná pomoc s obnovou lesa po kalamitě.
Michal Blokeš, majitel lesa, Přestavlky: Již před rokem jsme se s Michaelou a jejím týmem kontaktovali a letos jsme společně zasadili 1199 ks stromků. Ač jsem tomu nevěřil, přišlo cca 45 neuvěřitelných a skvělých lidí, kteří s celou obnovou pomohli. Celá akce byla nejen účelná, ale také fajn setkání super party lidí. Díky HFT za koupené stromy a velkou pomoc!
Ing. Michal Scheidl, starosta obce Višňová: Děkuji sdružení Home for trees za skvěle zvládnutou organizaci – výběr místa, přípravu stromků a pracovních prostředků, zázemí pro dobrovolníky i parádně naplánované počasí :-). Budu se těšit na další spolupráci při společném vnášení života do přírody.
Ing. Antonín Dvořák, ředitel Lesního úřadu Děčín – Tímto bych Vám jménem Lesního úřadu Děčín chtěl poděkovat za skvěle zorganizovanou sázecí akci konanou v lesích města Děčína. Zároveň bych chtěl ocenit i vaše odborně zdatné koordinátory. Těšíme se na další spolupráci.
Ing. Petr Vrána, oddělení udržitelnosti, Faurecia – S Home For Trees jsme si příjemnou spolupráci na projektu společenské odpovědnosti firmy Faurecia skutečně užili naplno. Původní myšlenka zapojení místních škol do ochrany životního prostředí se proměnila v několik zážitkových dní nejen pro děti. Během dne si studenti vyzkoušeli sázení nového biodiverzního lesa, povídání o lese a lesní zvěři, hry v přírodě a vše jsme zakončili pečením buřtů na ohni. Koordinátoři v čele s energickou ředitelkou paní ředitelkou odvedli skvělou a profesionální práci.
Ladislav Tesařík, majitel lesa, Dolní Hutě: Příjemní lidé a v dnešní době nevídaná pomoc! Solidarita, jakou projevujete, jistě motivuje nejenom mě. Dobro, které bylo cítit během celé akce jsme si odnesli domů a máme chuť ho sdílet s dalšími. I za to vám ještě jednou moc děkujeme. Lada a Peťka
Čmelák – společnost přátel přírody, Ondřej Heřman: Hlavně díky velké pomoci organizace Home for Trees se dobrovolníci na sázení na Frýdlantsku sešli v hojném počtu a společně jsme zasadili nový les. Nechybělo opékání buřtů a hermelínů na ohni, dobrá nálada a celkově se akce velmi vydařila a proto doufáme, že podobných akcí společně uspořádáme mnohem více.
Prof. RNDr. Jakub Hruška CSc., majitel lesa, Štoky – Nečekal jsem, že v dešti přijede na sázecí akci organizovanou HfT původně nahlášených 20 zájemců. A přijeli! Pracovní morálka skvělá, společnost velmi dobrá!
Tomáš Broukal, správce OLH: Využil jsem nabídky organizace Home for Trees na zalesnění ploch vzniklé po kůrovcové kalamitě ve dvou lokalitách. Jedna obecní lesy Borovnice u Čechtic a druhá obecní lesy Senohraby. Obě zalesňovací akce proběhly v pořádku a pod oborným dohledem. Děkuji za provedenou práci.
Marcela Pokorná, majitelka lesa v okrese Žďár nad Sázavou – V roce 2023 jsme s dcerou absolvovaly jako dobrovolníci sázecí akci, pořádanou organizací Home for Trees, která se konala v lese u Tišnova, byla jsem velmi překvapena s jakým nadšením, radostí při sázení a skvělými lidmi jsem se setkala. Byl to koncert skvěle sehraných lidí, kteří mají chuť v dnešní době pomáhat dalším lidem a především naší přírodě znovuobnovit rovnováhu v našich lesích. Zvláště přednáška Adama Tichého mě na této skvělé akci zaujala na tolik, že jsme díky dceři požádaly tuto skvělou organizaci o pomoc v lese u nás na Vysočině. Chtěla bych touto cestou poděkovat Míši Weissové a celému jejímu týmu skvělých odborníků této jedinečné organizace za velikou pomoc při obnově našeho lesa na Vysočině. Vám všem milí dobrovolníci, kteří jste neváhali k nám i z daleka přijet, patří mé poděkování. Bez vás všech by nebylo zasazeno více jak 1 200 sazeniček dubů letních, třešní ptačích, jeřábů ptačích, olší lepkavých, javorů a topolů osik. Super setkání s fajn lidmi, velmi si vás vážím.
Pro krajinu Středního Polabí, Zuzana Omelková: Děkujeme HfT za podporu, sázecí akce se vydařila, přišlo tak akorát lidí a když jsme dosázeli, tak se i slunce vylouplo z mlhy.
Ing. Jakub Mácha, lesní pedagog, Dobříš: Díky Home for Trees za podporu sázení aleje, která se náramně vydařila.
Jaroslav Pecha, majitel lesa v Ostředku, Středočeský kraj: Díky Home for Trees jsme zasadili za pár hodin 2.150 stromů ve Středočeském kraji a byla to perfektně provedená práce – všechny stromky utažené, na svém místě a příjemná atmosféra mladých lidí. Doporučuji všem majitelům lesa.
Pavel Suk, majitel lesa v Pelhřimově: Home for Trees mi s lesem po kůrovci moc pomohlo. Bylo to fajn a potřebné setkání lidí. Vážím si toho, že existují lidé, kteří jsou ochotní dát svůj čas něčemu z přesvědčení, ne pro osobní prospěch.
Jarka Dvořáčková, majitelka lesa na Vysočině: Z Home for Trees přijeli samí fajn lidi, vše výborně zasadili, aj táborák si udělali, legrace byla, fajný den. Když jsem říkala kamarádům, co mají také lesy, že přijedete pomoct zadarmo, nikdo tomu nevěřil a popravdě ani já moc ne po zkušenostech z Brna. A ejhle, ono to funguje, tak chtějí na vás taky kontakty. Asi si budete muset řádně namastit pod koleny, pač po takovéhle pomoci každý majitel zničeného lesa hned skočí! Tak ať je stromů co nejvíce.
Richard Měšťan, majitel lesa, Třebíč: Děkuji za neuvěřitelnou akci, kterou Home for Trees připravilo. Ve 40 lidech jsme zasadili během chvíle 2.000 javorů, dubů a buků a pak už následovala jen pohoda u domácího jídla v přátelských rozhovorech. Doporučuji a budu rád, když se znovu domluvíme.
Chci Vám poděkovat. Po pravdě jsem moc nevěděl co nás na sázecí akci čeká a byla to moc fajn akce. Home for trees má skvělý tým, děláte záslužnou práci a dokážete ji přetvořit v super zážitek! Opravdu veliká poklona 👏👍😉, Marek, Zlenice
Mnohokrát děkuji za vše, co pro přírodu v České republice a tento svět děláte. Přeji Vám mnoho zasazených stromů. Mějte se krásně a někdy ještě líp. Šárka, Brno
Úžasný nápad! Mám z Home for Trees radost. Iva, Mníšek pod Brdy
Home for Trees je velmi potřebný projekt a dělaný upřímně a s obrovským srdcem. Gabriela, Praha
Jste skvělá organizace, příroda to moc potřebuje. Kateřina, Ostrava
Děkuji vám za to, že nám, kteří tak nečiníme denně a aktivně, dáváte možnost, podílet se na dobré věci. Sama se podílím na plno dobromyslných věcech během roku a jsem ráda, že mohu. Michaela, Benešov
Moc se mi líbí co děláte a věřím, že brzy přijedu na vaše sázecí akce. Díky za náramek, udělal radost. Stáňa, Pardubice
Velice děkuji za tento krásný projekt dělaný s respektem k přírodě. Jana, Polička
Děkuji moc za úžasný počin (krásný náramek a sázení stromů). Irena, Brno
Velice děkuji za to, co děláte pro přírodu. Opět se ozvu. Petra, Praha
Klaním se Vašim bohulibým aktivitám. Moc hezké je to, co děláte a hlavně jakým způsobem. Josef, Liberec
Děkuji Vám za Vaši smysluplnou práci a fajn lidi kolem. Dana, Olomouc
Chránit stromy je jednou ze základních hodnot dnešního světa. Děkuji, že je máte. Michal, Hořice
Velmi Vám děkuji za práci, kterou děláte. Hanka, Zvoleněves
Chci Vám nejdříve poděkovat za projekt Home for Trees, i za vše ostatní kolem zdravé stravy (Slunečný život.cz). Moc se mi líbí Vaše náramky a těšíme se na další sázení s Vámi. Aranka, Praha
Náramky budou jako jedny z nejkrásnějších vánočních dárků. Ať žijí stromy, abychom mohli i my žít! 🙂 Jana, Rychnov nad Kněžnou
Ste velmi dobrý projekt. Vela vám fandím. Michael, Hranice
Díky, že mohu vaším prostřednictvím přes sázení stromů pomoct naší planetě lépe dýchat, udělat radost i mým kamarádům a seznámit je s vaším projektem. Jana, Vestec
Moc vám děkuji za možnost se účastnit na tak krásné věci jako je sázení stromů. Při pohledu na Váš náramek mě určitě vždy zahřeje u srdce – těším se moc ❤ Hanka, Rakovník
Vážím si velmi vaší činnosti dělané s láskou. To musí cítit každý, kdo na vaše akce jezdí. Děkuji. Dagmar, Valašské Meziříčí
Děkuji za tento skvělý projekt. Náramky a certifikáty budou jako krásné vánoční dárky (opět poruším slib bezdárkových Vánoc, nicméně toto jsou dobře investované peníze. 🙂 Tereza, Praha
Dobrý den, moc děkuji za Vaší krásně pojatou práci. Přeji spoustu stromů a kdybyste potřebovali pomoc s výsadbou, rád pomohu, když to bude v mých silách. Marek, Praha
Dobrý deň, veľmi pekne ďakujem nielen za zaslanie certifikátou, ale hlavne za to, že robíte niečo, čo dáva zmysel životu. A to je príroda, jej zveľaďovanie a ochrana. Prajem Vám všetko dobré. S úctou, Slavka Tomka
∗ Pár fotek našich fanoušků. Po odkliku na fotku se fotka zvětší.

Chcete nám také zanechat recenzi na naší práci? Napište nám.

NAPIŠTE NÁM

    Děkujeme Vám!

    Vaše Home for Trees ♥