🌍 Přátelé, všude po světě se organizují dobrovolníci na pomoc Zemi, na pomoc nám všem a sází stromy, přispívají jak mohou a sdílí pozitivní myšlenku spojenectví na záchranu planety.

NEČEKEJME NA ROZHODNUTÍ VLÁDY A ÚŘEDNÍKŮ, NA GRANTY A DOTACE A PŘIPOJME SE KE SVĚTU HNED TEĎ TÍM, ŽE SE SPOJÍME V DŮLEŽITÉ AKCI PRO ČESKO!

Hrajeme velkou hru o čas, kterou nikdo z nás nechce prohrát – kvůli nám, kvůli našim dětem, od kterých jsme si tuto planetu půjčili, kvůli vzkazu dalším generacím, že když se lidé spojí pro dobrou věc, ZVLÁDNOU VELKÉ VĚCI!🌍

Pokud cítíte, že to je téma, které se Vás dotýká a chcete s tím opravdu něco udělat, pošlete prosím jakoukoli částku jako dar na náš transparentní účet 777999722/5500, kterou použijeme na vysázení co největšího počtu nových stromů již v září, říjnu a listopadu 2019!

👉Další informace o bance a platbách ze zahraničí naleznete na stránce Kontakty.

👉Pro platbu můžete použít také náš PayPal účet, prostřednictvím tlačítka Donate v pravém sloupci.

📄Rádi pro Vás na vyžádání vystavíme potvrzení o daru, který si můžete odečíst z daní. Stačí nám napsat na info@homefortrees.com

👉Další informace o naší práci, za kterou stojí špičky našich ekologických profesionálů, najdete v sekci O nás.

📆Konkrétní termíny sázecích akcí, možnosti zapojení se do sázení a dokumentaci z našich akcí, najdete na našem FB Home for Trees, FB skupině Home for Trees a prostřednictvím našich článků a newsletterů, ke kterým se můžete přihlásit zcela dole.

Sázíme na chráněných územích našich partnerů a spolupracovníků, kde jsou stromy chráněné před zničením.

Jsme součástí unikátního projektu Zdoňov, kde sázíme stromy a kam už se týmu našeho spolupracovníka Jiřího Malíka povedlo vrátit vodu do krajiny, takže o stromy je postaráno.

Další sázecí akce probíhají v oblasti Tišnova, kde vlastní lesy náš spolupracovník Richard Měšťan a kde chystáme také vzdělávací workshopy a teambuldingy pro firmy.

Další akce organizujeme ve spolupráci se přátelenou organizací Mytrees.com, která má také svá vlastní chráněná území určená pro výsadbu stromů.

ČLOVĚK SÁM ZMŮŽE JEN MÁLO, ALE KDYŽ JE NÁS VÍC A KAŽDÝ DÁME TROŠKU, DOKÁŽEME VELKÉ VĚCI!🌳🌍🌲

DĚKUJEME ZA TO, ŽE JSTE V TOM S NÁMI❗️

Váš tým Home for Trees
Chráníme a sázíme lesy pro nás všechny a pro všechny po nás příchozí.🌳💚🌲