Milujete dárky? Hledáte smysluplný a krásný dárek? Chcete dárek s přesahem? Hledáte dárek, který pomáhá? Chcete něco ojedinělého za málo peněz?

Máme to pro Vás! Náš krásný Home for Trees stromový náramek s hlubokou myšlenkou, který pomáhá naší přírodě a tím i nám všem. 

Náš náramek je výjimečný v mnoha směrech:

 • Je kouzelný, neboť díky němu ožijí 3 stromy na území ČR, které si můžete i sami zasadit nebo se na ně přijet kdykoliv podívat.
 • Je krásný.
 • Je dostupný všem.
 • Je léčivý, neboť využívá léčivých schopností polodrahokamů.
 • Pomáhá. Jeho koupí pomáháte nejen sobě, ale nám všem, zvířatům, rostlinám, houbám, planetě.
 • Na jeho výrobu nepadlo jediné zvíře ani strom.
 • Je ručně a s láskou vyrobený ženou v ČR – Náramky od Misshu.
 • Je skvělým dárkem pro Vás, kamarády, rodinu, kolegy, zaměstnance, klienty, kohokoliv, kdykoliv.
 • Má v sobě hlubokou myšlenku. Je symbolem všeho, co každý strom potřebuje proto, aby mohl žít a růst. Tuto myšlenku nosíte a předáváte dál.

Složení náramku

Jeden polodrahokam je hnědý sezamový jaspis, který je symbolem klidu, štěstí a opory. Podporuje rychlé uvažování a představivost a na našem Home for Trees náramku je symbolem výživné půdy.

Prostřední polodrahokam je zelený amazonit, který je symbolem nového začátku, prosperity a úspěchu. Rozptyluje negativní energii a dává pocit bezpečí. Na náramku symbolizuje tolik potřebnou vodu a vzduch.

Třetím polodrahokamem je žlutý topaz. Je to kámen ochrany, lásky a léčení. Přináší radost, hojnost a zklidnění. Na náramku symbolizuje životadárné slunce.

Na konci náramku je malé srdíčko z tibetského stříbra (druh bižuterního kovu, u kterého se nedoporučuje příliš velký styk s vodou, neboť tím po čase zrůžoví) bez obsahu niklu, protože naše i Vaše srdce bije pro stromy a my všichni potřebujeme k životu lásku. 

Korálky jsou navlečeny na voskované šňůrce s možností roztáhnout jej na požadovanou velikost a zafixovat.

Cena náramku je 159 Kč + poštovné 60 Kč.

Při objednávce nad 1.000 Kč máte poštovné ZDARMA.

Dopřejte sobě i svým blízkým dárek 4 v 1. Tři zasazené stromy a krásný náramek v jednom dárku – pomáhajícím, kouzelném dárku.

Napište si o náramek nebo více náramků na info@homefortrees.com.

Náš prodej zatím není plně automatizovaný, proto Vám potvrzovací email přijde během 2-4 dní.

 

Chcete darovat strom a náramek Vám z jakéhokoli důvodu nevyhovuje? Darujte dárkový certifikát na strom. Více informací najdete na Dárkový certifikát na strom.

 • Od 1.12.2019 budou všechny náramky automaticky baleny jako vánoční dárek, do ozdobného látkového sáčku.
 • Veškeré objednávky budou vyřízeny a odeslány do středy 18.12., pak už nemůžeme garantovat doručení do Vánoc.
 • Pokud nechcete náramky pod stromeček, poslední odeslání je 22.12. a další 6.1.2020.

Naše ♥ opravdu bije pro stromy.

Tyto náramky vznikají v rukách ženy, která na základní škole předává dětem smysl pro úctu k životu ve všech jeho formách. Na základě zpráv o celosvětových požárech a masivní kůrovcové kalamitě v roce 2019, se rozhodla pomoci stromům v ČR prostřednictvím toho, co jí baví – náramků pro stromy, díky kterým ožívají doslova před očima.

I Vy nyní můžete prostřednictvím těchto náramků s hlubokou myšlenkou a záměrem, darovat přírodě nové stromy, díky kterým se budeme moci každý den všichni nadechnout…

Napište si o něj/o ně hned teď na info@homefortrees.com.

S radostí se s Vámi ještě podělíme o reference, které nám přicházejí:

Moc se mi líbí co děláte a věřím, že v budoucnu se zadaří a budu se moc angažovat i více, třeba sázením stromků.  Stáňa, Pardubice
Úžasný nápad! Mám z Home for Trees radost. Iva, Mníšek pod Brdy
Velmi Vám děkuji za práci, kterou děláte. Nejspíš, nebudu mít možnost s vámi přijet sázet a tak alespoň tímto způsobem mohu pomoci. Za svůj život jsme s manželem již několik stromů zasadili a v současnosti na nás čeká 7 doubků, které budeme sázet v příštím roce v Jindřichově u Hanušovic, protože jak se zdá, budou kácet stromy zasažené kůrovcem. Těch 7 doubků jsou za děti, které se nám narodili do party. Hanka, Zvoleněves
Děkuji moc za úžasný počin (krásný náramek a vysazení stromů). Irena, Brno
Mnohokrát děkuji, za vše co pro přírodu a tento svět děláte. Mějte se krásně a někdy ještě líp. Šárka, Brno
Děkuji vám za to, že nám, kteří tak nečiníme denně a aktivně, dáváte možnost, podílet se na dobré věci. Sama se podílím na plno dobromyslných věcech během roku a jsem ráda, že mohu. Michaela, Benešov
Chci Vám moc poděkovat za projekt Home for Trees, i za vše ostatní kolem zdravé stravy na Slunečný život.cz. Ráda si objednám 4 náramky pro mé kamarádky – nevyšlo nám zatím sázení, tak přispějeme letos alespoň takto přes Vás. Přeji pěkný advent a poklidný konec roku. Aranka, Praha
Další reference najdete v REFERENCE.

Díky, že v tom jedete s námi!

Váš tým Home for Trees