Pokud se Vám líbí naše práce a způsob, jakým jí děláme a chtěli byste o nás napsat nebo udělat rozhovor (článek, podcast, video) s ředitelkou naší organizace, paní Michaelou Weissovou, budeme velmi potěšeni. Napište nám prosím na info@homefortrees.com a my se Vám co nejdříve ozveme.

Více informací o Home for Trees pro média si můžete stáhnout ZDE.

V sekci NAPSALI O NÁS se můžete podívat na již proběhlé rozhovory a videa. To je také sekce, kam umístíme náš společný rozhovor s aktivním odkazem na Vás.

Do Vašeho článku můžete použít také některou z recenzí na naší práci, ať už od majitelů lesů, starostů obcí nebo dobrovolníků, kteří se našich akcí zúčastnili. Ty najdete na tomto webu v sekci RECENZE. Recenze z Googlu zde. A recenze z Facebooku zde.

Zde si můžete vybrat logo Home for Trees, které bude nejvíce vyhovovat Vašim potřebám. O bílé logo si prosím napište na info@homefortrees.com.

Zde Vám nabízíme pár našich ilustračních fotografií, ze kterých si můžete vybrat.

Fotografie z jednotlivých akcí najdete v každém článku na našem webu v sekci SÁZENÍ. Pokud byste od nás chtěli vybrat konkrétní a námi doporučené kvalitní fotografie, napište nám prosím na info@homefortrees.com.

Veškeré fotografie použité na tomto webu jsou majetkem Home for Trees a je tedy nutné při jejich šíření dále uvést Home for Trees jako autora. O souhlas s použitím fotografií a k jakému účelu je chcete použít, nám prosím napište také na info@homefortrees.com.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*
*