Srdečně vás zveme na zážitkovou sázecí akci keřů, zbudování broučích náspů a vsakovacích příkopů na experimentální farmu WONDER FULL LIFE CENTRUM majitele Boba Carra, skvělého energického Američana, makrobiotika, školitele a muzikanta, se kterým se každý domluví, kousek od Pomníku smíření na Bukové hoře, která je poblíž skal Adršpachu.

Více o Bobovi a k čemu jsou skvělé broučí náspy, se dozvíte v tomto článku.

Akce je víkendová, ale přijet můžete kdykoli, na libovolnou dobu a udělat si krásný výlet. V tomto termínu současně probíhá festival Jeden svět v nedaleké Polici nad Metují, takže to můžete krásně spojit.

Pořadatel: Bob Carr, ve spolupráci se spolkem JULINKA a za podpory Home for Trees z.ú.

Záměr akce: Vysázení biodiverzních keřů, zbudování broučích náspů a vsakovacích příkopů

Kdy: 25.-27.3.2022

V kolik: kdykoli ráno nebo během dne

Kde: Horní 57, 549 57 Teplice nad Metují – Horní Teplice, Česko, přesná GPS poloha

Doprava: Dojezd vlakem, busem autem do Teplic nad Metují (zastávka Teplice n. M.město), pro lidi bez auta by pak Bob dojel. Pokud by někdo přijel autem, bylo by super, kdyby mohl další dobrovolníky k Bobovi odvézt, jsou to asi 3km. Případnou spolujízdu si můžete domluvit v rámci naší FB skupiny Home for Trees.

Kdo vás bude akcí provázet: Na akci bude Bob Carr, který Vám vše ukáže a zasvětí Vás do tajů vzniku, rozvoje a údržby ekologické experimentální farmy, včetně výhod broučích náspů a tůní na takové farmě.

Ubytování a jídlo: Ubytování je zajištěno na pěkné, nové, dřevěné půdě s čistými matracemi (stačí si vzít spacák), která se dá kromě spaní využít i na promítání a muziku, která je Bobovi velmi blízká, takže o večer plný příjemného naladění je postaráno. Také vegetariánské jídlo je zajištěno.

PROSÍME – pokud budete chtít přijet, určitě se OZVĚTE Pavlovi Pinkavovi kvůli jídlu, ubytování a celkové koordinaci na email p.pinkava@volny.czDěkujeme. 

Pokud byste někdo chtěl přijet už pátek, je to možné.

Co máme: 

 • na akci je připraveno 99 keřů a vše pro zbudování broučích náspů a úpravu tůně
 • veškeré nářadí
 • občerstvení

Co se sebou: 

 • outdoorové oblečení
 • rukavice
 • jídlo a pití

Na co se můžete těšit:

 • na skvěle strávený čas s podobně naladěnými lidmi a profesionály z oboru ekologického hospodářství a lesnictví, který bude mít pozitivní dopad nejen na Vaše okamžité zdraví, ale také na zlepšení stavu přírody, vzduchu a vody do budoucna
 • na spoustu cenných informací a workshop o ekologickém hospodaření, založení ekologické farmy, sázení keřů, zbudování broučích náspů a tůní
 • na skvělé vege občerstvení
 • na romantické ubytování
 • na nová přátelství

Vezměte s sebou děti, kamarády, rodiče, kolegy a přijeďte si udělat fajn den nebo víkend. 

Další naše sázecí akce najdete v sekci Kalendář akcí.

S případnými dotazy se na nás prosím obracejte prostřednictvím emailu info@homefortrees.com nebo přes náš FB Home for Trees  (messenger).

K facebookové akci se můžete přidat ZDE.

Těšíme se na osobní setkání s vámi všemi!

Tým Home for Trees ♥

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*
*