Ano, podzim byl ve znamení vzdělávání studentů SŠ a dětí ze ZŠ v Plzeňském kraji v sázení nových lesů a lesní pedagogice v rámci našeho unikátního vzdělávacího programu pro školy, který podpořila společnost Forvia Faurecia a její skvělí lidé, s nimiž jsme rozběhli celý cyklus takto koncipovaných akcí v Plzeňském kraji a bylo to skvělé!

Na první akci ve Spáleném Poříčí se nám v 51 lidech podařilo zasadit 2.500 dubů, javorů a olší. Přijeli studenti z Přírodovědného lycea v Plzni, kteří kromě sázení dostali i výuku lesní pedagogiky přímo v lese a po akci nám dali krásnou recenzi.

Zvací článek na tuto super akci i s podrobnostmi najdete ZDE.

GPS polohu zasazených stromů najdete ZDE.

Video z této akce najdete na našem Instagramu a Facebooku.

V roce 2024 nás čekají další sázecí-vzdělávací akce v Plzeňském kraji, kde zapojíme další třídy do osvětového programu o důležitosti a provázanosti lesních ekosystémů.

Pokud máte zájem o tento program pro Vaší školu, určitě nám neváhejte napsat na info@homefortrees.com a rádi se s Vámi domluvíme na podobných akcích pro děti.

Chcete s námi zažít magický zážitek sázení nového lesa i Vy? Mrkněte do naší sekce Kalendář akcí a přijeďte zažít legraci, dobré jídlo a skvělý pocit z vlastnoručně zasazených stromů tam, kde je Vám to nejbližší. Sami, s přáteli, s rodinou nebo kolegy či klienty, kdykoli. 🙂

Všem moc děkujeme za účast a pomoc a budeme se s Vámi těšit na některéz našich dalších připravovaných akcí.

Váš tým Home for Trees

Jdeme cestou vědomého přístupu nejen k přírodě a spojujeme lidi.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*
*