Nová Vožice! Tak zní název místa, kde jsme v 86 lidech zasadili 2.200 stromů – 1.600 velkých javorů a 600 modřínů a zažili úžasný den plný nových setkání a velkého kusu dobře odvedené práce.

S dětmi, psi, studenty, rodiči, kolegy, s lesní pedagogikou, parádním táborákem, úžasným počasím a moc milou atmosférou.

Děkujeme všem zúčastněným a také našim skvělým partnerům za podporu ke vzniku takovéto krásné a smysluplné akce pro přírodu.

Zvací článek na tuto akci i s podrobnostmi najdete ZDE.

GPS polohu zasazených stromů najdete ZDE.

Video – reel z této akce najdete na našem Facebooku a Instagramu.

Chcete s námi i Vy zažít skvělý den v lese, strávený smysluplnou činností na čerstvém vzduchu s příjemnými lidmi? Pokud je jaro nebo podzim, tak mrkněte do naší sekce Kalendář akcí a přijeďte zažít legraci, dobré jídlo a báječný pocit z vlastnoručně zasazených stromů tam, kde je Vám to nejbližší. Sami, s přáteli, s rodinou nebo kolegy či klienty, kdykoli. 🙂

Líbí se Vám naše práce a způsob, jak jí děláme a máte chuť s námi spolupracovat? Budeme moc rádi! 🙂 Nabízíme teambuldingy a dobrovolnické dny, spolupráci s eshopy, rádi se spojujeme s dalšími organizacemi a projekty pro dobrou věc a to i dlouhodobě a pomáháme soukromým majitelům a obcím. Napište nám na info@homefortrees.com a vše společně probereme. 

Těšíme se na Vás opět na podzim!

Váš tým Home for Trees 🌳💚🌳

Jdeme cestou vědomého přístupu nejen k přírodě a spojujeme lidi.

Těšíme se s vámi všemi na příjemné setkání v lese, na některé z našich dalších sázecích akcí! 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*
*