Poslední akce jarní sezóny 2024 v Borovnici, v okrese Benešov, se nesla v duchu léta – krátká trička a kalhoty, studené nápoje a pohodová, sluncem nabitá energie. Naštěstí pár dní na to sprchlo a tak mělo všech 3.340 stromů vláhu, jež potřebuje k uchycení.

Podařilo se nám na 5 lokacích v 67 lidech zasadit krásný smíšený les složený z 2.980 javorů, 170 jilmů a 190 douglasek – krásný biodiverzní les – budoucí domov pro mnoho rostlin, zvířat a hub. 🌱🐿️🌼🦌🌳🐝🍄🦉🌳 

Vzdělali jsme také další děti i dospělé v lesní pedagogice, z čehož máme velkou radost, propojili jsme spoustu fajn, podobně naladěných lidí a vytvořili cenné vzpomínky na jeden krásný jarní den v ČR.

Děkujeme všem a především našim skvělým partnerům za podporu ke vzniku takovéto krásné a smysluplné akce.

📍GPS polohu zasazených stromů najdete ZDE.

Zvací článek na tuto super akci i s podrobnostmi najdete ZDE.

Video – reel z této akce najdete na našem Facebooku a Instagramu.

Chcete s námi i Vy zažít skvělý den v lese, strávený smysluplnou činností na čerstvém vzduchu s příjemnými lidmi? Pokud je jaro nebo podzim, tak mrkněte do naší sekce Kalendář akcí a přijeďte zažít legraci, dobré jídlo a báječný pocit z vlastnoručně zasazených stromů tam, kde je Vám to nejbližší. Sami, s přáteli, s rodinou nebo kolegy či klienty, kdykoli. 🙂

Líbí se Vám naše práce a způsob, jak jí děláme a máte chuť s námi spolupracovat? Budeme moc rádi! 🙂 Nabízíme teambuldingy a dobrovolnické dny, spolupráci s eshopy, rádi se spojujeme s dalšími organizacemi a projekty pro dobrou věc a to i dlouhodobě a pomáháme soukromým majitelům a obcím. Napište nám na info@homefortrees.com a vše společně probereme. 

Těšíme se na Vás opět na podzim!

Váš tým Home for Trees 🌳💚🌳

Jdeme cestou vědomého přístupu nejen k přírodě a spojujeme lidi.

Těšíme se s vámi všemi na příjemné setkání v lese, na některé z našich dalších sázecích akcí! 

Váš tým Home for Trees 

Jdeme cestou vědomého přístupu nejen k přírodě a spojujeme lidi.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*
*