Proto, abychom mohli sázet stromy a celé lesy, je třeba nejdříve uklidit místa zanesená odpadky. Takových míst je po celé naší republice bohužel opravdu hodně a proto jsme se rozhodli si opět vyhrnout rukávy a vyhlašujeme akci KROTITELÉ NEPOŘÁDKU!

V čem akce spočívá?

Pošlete nám fotku a adresu nebo souřadnice místa v přírodě, které se vám kvůli zaneřádění odpadky nelíbí a kde by místo nich mohly růst nové stromy.

My z fotek a míst vybereme nejprve ta, která budou nejvíce volat o pomoc, domluvíme kontejner a přijedeme za vámi s partou nadšenců vrátit místu jeho původní poetiku a harmonii.

Své fotky i s bližšími informacemi posílejte na adresu info@homefortrees.com a my vás budeme následně informovat o dalším postupu.

Akci spouštíme dnes a poběží až do odvolání.

 

Pokud se chcete přidat k výjimečné partě lidí, kteří milují přírodu a chtějí jí pomáhat, můžete se registrovat zadáním vaší emailové adresy dole na stránce, na kterou vám z času na čas pošleme pozvání a informace o dění z “naší” přírody.

Díky, že jste součástí této smysluplné práci pro Zemi.

Tým Home for Trees

4 comments

 1. Veľmi sa mi páči čo robíte… som síce zo Slovenska ale ak budem mať možnosť, prídem niekedy pomôcť.
  Nech sa vám naďalej darí 🙂

  1. Moc děkujeme, i Vám! 🙂 Naše aktivity směřují ke spojování se se Slovenskem, takže určitě vznikne v budoucnu příležitost pro spolupráci. 🙂

   Michaela
   Home for Trees

 2. Jsem moc ráda za vaši aktivitu, moc děkuji za všechny, kdo není lhostejný k této velmi špatné situaci v přírodě. Ráda se připojím a pomůžu.

  1. Moc děkujeme! 🙂
   Těší nás každá podpora, která nám dodává sílu a odhodlání v tom pokračovat i přes občasnou nepřízeň.
   Těšíme se na setkání při nějaké z našich sázecích nebo úklidových akcí!

   Michaela
   Home for Trees

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*
*