Přinášíme Vám sedmidílný cyklus o změně klimatu autora pořadu Rozhádané klima Petra Sobotky (více o pořadu najdete na https://dvojka.rozhlas.cz/serial-rozhadane-klima-7529012), na jehož scénáři se podílel také spolupracovník Home for Trees Jan Kozderka.

 

 
 
 

První video z celého cyklu s názvem “Změna klimatu 1/7 – Jak zjistit historickou teplotu a koncentraci CO2”, můžete sledovat na naší FB stránce a sdílet ho přes ní.

Druhé video s názvem “Změna klimatu 2/7 – Jak byl objeven skleníkový efekt?” můžete sledovat na na FB Home for Trees nebo na našem Instagramu.

Třetí video s názvem “Změna klimatu 3/7 – Jak víme, že se planeta otepluje?”, sledujte přes náš Facebook nebo Instagram.

Čtvrté video s názvem “Změna klimatu 4/7 – Jak stoupá koncentrace oxidu uhličitého?”, můžete také sledovat přes náš FB nebo na Instagramu v rámci IGTV profilu Home for Trees.

Páté video má název “Změna klimatu 5/7 Jak víme, že za zvyšující se koncentraci CO2 může člověk?” a sledovat ho můžete na našem FB nebo Instagramu.

Šesté video nese název “Změna klimatu 6/7 – Proč jsou klimatické modely důvěryhodné?” a podívat se na něj můžete také na našem FB nebo našem IG.

Závěrečné sedmé video, které Vám dá odpověď na to, “Jaký vliv bude mít zvýšení teploty na lidstvo?”, celý cyklus uzavírá. Shlédněte ho přes náš Facebook profil nebo Instagram profil.

Pokud nemáte FB ani IG, podívat se na všechny videa můžete na YouTube na profilu Změna klimatu.

Autor pořadu Rozhádané klima: Petr Sobotka
Čte: Petr Vacek
Scénář: Alexander Ač, Jan Kozderka
 
 
 
 

 

Trvalé odkazy na projekt Změna klimatu
 
 
 

 
https://youtu.be/zv62ZO1iHNA

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*
*