Přátelé přírody, aktuálně koordinujeme místa a termíny na jarní sázecí akce v rámci celé ČR, ovšem vzhledem k současnému nouzovému stavu stále čekáme na informace od vlády ČR, kdy a za jakých podmínek je budeme moci uskutečnit. Jakmile se situace zpřehlední, dáme všechny termíny do sekce Kalendář akcí a budeme se na vás těšit v lese. Do té doby čekáme.

Na všech našich akcích dodržujeme veškerá aktuální vládní opatření, jako jsou rozestupy a počet osob na m2, skupinky lidí, roušky a vše, co je momentálně povinné. Vzhledem k tomu, že sázíme venku, na čerstvém vzduchu a na mnoha hektarových pozemcích, je účast na našich akcích bezpečná. Bezpečnost je pro nás prioritní.

V praxi sázení v těchto pandemických podmínkách probíhá tak, že je jedno stanoviště se sazenicemi a nářadím (přichystanou svačinou), kam si každý přichází pro sazenice ve chvíli, kdy se poblíž nesdružuje více lidí (2 m rozestupy). Na samotné sázení můžete udělat dvojice nebo skupinky po rodinách, vzít si kyblík se sazenicemi, rýč(e) nebo sazák(y), které Vám poskytneme a každá dvojice nebo partička si jde svou cestou, libovolně daleko od ostatních, s našimi instrukcemi jak sázet. Vše Vám ukážeme a dáme.

Budeme moc rádi, pokud se rozhodnete přijet zasadit si pár stromů.

Těšíme se na Vás v přírodě, s lehkostí nového myšlenkového nastavení na to, že vše je/bude dobré.

Přijeďte načerpat radost a energii s námi.

Děkujeme,

Váš tým Home for Trees ♥

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*
*