Tak to jsme tu ještě neměli! 110 lidí na jedné akci a skvěle zvládnutý a strávený den v lese. 🙂 Vrátili jsme se do Plzeňského kraje za dětmi ze ZŠ, pro které jsme připravili sázení a lesní pedagogiku a byla to pecka.

Ve 110 lidech jsme zasadili 2.500 dubů, javorů, lip, jilmů, habrů a borovic – biodiverzní les jak má být, s respektem ke krajině, s ohledem na nadmořskou výšku a podloží, pro budoucnost…

Nechyběly tradiční dárky, oběd na ohni, přednášky a legrace. To, co po nás zbylo, byl roztříděný odpad, spoustu krásných vzpomínek, hlavy dětí oživené cennými informacemi o udržitelnosti, sázení a zero waste, zdravější těla a nádherný nový les.

Zvací článek na tuto super akci i s podrobnostmi najdete ZDE.

GPS polohu zasazených stromů najdete ZDE.

Video – reel z této akce najdete na našem Facebooku.

Pokud chcete uspořádat firemní teambulding nebo akci pro třídu, napište nám prosím na info@homefortrees.com.

Chcete s námi zažít skvělý den v lese, strávený smysluplnou činností na čerstvém vzduchu s příjemnými lidmi? Tak mrkněte do naší sekce Kalendář akcí a přijeďte zažít legraci, dobré jídlo a báječný pocit z vlastnoručně zasazených stromů tam, kde je Vám to nejblíž. Sami, s přáteli, s rodinou nebo kolegy či klienty, kdykoli. 🙂

Je nám ctí se s Vámi setkávat v lese na našich akcích a moc Vám děkujeme za pomoc a podporu, kterých si nesmírně vážíme. Těšíme se s Vámi na viděnou na některé z našich dalších akcí.

Váš tým Home for Trees

Jdeme cestou vědomého přístupu nejen k přírodě a spojujeme lidi.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*
*