Sázecí akcí ve Spáleném Poříčí III. jsme úspěšně zakončili zimní sázecí sezónu 2023. Byla to akce opět s dětmi ze ZŠ z Plzně, kde jsme jim ze sebe dali to nejlepší i přes již velmi chladné počasí. Sázeli jsme, povídali si, učili se o lese, soutěžili, rozdávali dárky, opekli buřtíky, vyfotili se a odjeli s příjemnou vzpomínkou a přáním, abychom se příští rok opět setkali.

Tady jsme za sebou zanechali krásný smíšený les plný třešní, dubů, habrů a lip. Celkem 2.500 kousků. 30 dětí nám vlilo novou energii do jarní sezóny, ve které jsme se rozhodli uspořádat podobnou akci pro děti – skauty se sázením a lesní pedagogikou, která proběhne v sobotu 6.4. 2024 ve Středočeském kraji a na kterou jste všichni velmi vřele zváni i se svými dětmi.

Zvací článek na tuto proběhlou super akci i s podrobnostmi najdete ZDE.

GPS polohu zasazených stromů najdete ZDE.

Video – reel z této akce najdete na našem Facebooku.

Jestli máte chuť připojit se na jaře k nám, mrkněte do naší sekce Kalendář akcí a přijeďte se svými přáteli a dětmi (psi jsou také vítáni) a poznáte krásu smysluplné činnosti pro budoucnost nás všech a hlavně našich dětí, v naší skvělé partě. 🙂

Pokud byste s námi rádi uspořádali sázecí firemní teambulding nebo akci pro školu/třídu, napište nám prosím na info@homefortrees.com a domluvíme se.

Moc děkujeme za krásnou podzimní sezónu také společnosti Forvia Faurecia, která nám umožnila tyto akce pro děti uspořádat.

Všem vám moc děkujeme za účast a pomoc v roce 2023 a budeme se s Vámi těšit na viděnou v lese, na některé z našich krásných sázecích akcí.

Váš tým Home for Trees

Jdeme cestou vědomého přístupu nejen k přírodě a spojujeme lidi.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*
*