Přátelé, z celého srdce Vám s týmem Home for Trees děkujeme za veškerou podporu, kterou jste nám dali v roce 2019.

Byl to pro nás klíčový rok vzniku myšlenky, která se políbila s realizací celé ekologické organizace Home for Trees, jejího konceptu, týmu a prvních sázecích akcí, na které mnoho z Vás přijelo a toho si ceníme úplně nejvíc.

Na jaře 2019 jsme dali všechno potřebné do kupy a na podzim už jsme zasadili přes 8.500 stromů v České republice, na kterou se společně s našimi odborníky specializujeme, abychom jí po letošní urputné kůrovcové kalamitě, kdy naše republika přišla v součtu přibližně o 30% lesů, postupně vraceli do rovnováhy.

Naší vizí pro rok 2020 je zasadit co nejvíce stromů a pomoci tak obnově lesů a jejich přirozené fauny, flóry a zádrži vody v krajině.

Přejeme Vám do roku 2020 hodně lásky k sobě i ke světu, co nejvíce příležitostí k tvoření a realizaci Vašich snů a lepšího světa a velkou porci naděje, že společně dokážeme opravdu hodně.

Protože se blíží konec roku, máme pro Vás video z natáčení našich akcí se záběry, které jsme neměli v úmyslu nikdy zveřejnit. Je to krátké, zábavné „silvestrovské“ video ve stylu „behind the scenes“, kde se smějeme,  znemožňujeme a spontánně blbneme v domnění, že se ještě nenatáčí. 🙂

Milujeme stromy, lesy, jejich sázení a srandu a toto video je toho důkazem.

Přejeme Vám, ať je Váš rok 2020 plný humoru, se kterým lze zvládnout každou životní situaci o mnoho lépe.

Děkujeme, že jste tu s námi a těšíme se na Vás při našich dalších sázecích akcích v roce 2020, o kterých Vás budeme průběžně informovat.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*
*